...

MUL-T-LOCK İşyerleri için

İşyerlerinin farklı özelliklerde ihtiyaçları vardır.

Hiçbir iki çözüm birbirinin tıpatıp aynısı değildir. İşte bu yüzden her türlü ortamın ihtiyaçlarını karşılayan kilitleme ve geçiş kontrolü çözümleri geliştirdik. Dahası, yenilikçi çözümlerimiz ise daha çok kontrol, kolaylık ve kimin ne zaman ve neye geçiş sağladığı konusunda iç görüş sağlar. İster tek bir mağazanın girişini güven altına almak isterse uzaktaki bir bölgeyi korumaya ihtiyacınız olsun, Mul-T-Lock’un size iç rahatlığı ve daha fazlasını sağlayacak Yüksek Güvenlik çözümlerine sahiptir.

SMARTair™ Access Control

SMARTair™, istisnai kalite ile albenili rahatlığı ve stil sahibi tasarımı kombine eden sıradışı bir modern yüksek güvenlik çözümüdür. Geniş bir yelpazedeki işyerleri ve organizasyonlar için idealdir.

SMARTair™ Geçiş Sizin. Konrtol Sizin

Şimdi değişim zamanı!

SMARTair™, istisnai kalite ile albenili rahatlığı ve stil sahibi tasarımı kombine eden sıradışı bir modern yüksek güvenlik çözümüdür. Geniş bir yelpazedeki işyerleri ve organizasyonlar için idealdir.

SMARTair™ müşterileri kaybolmuş bir kartı değiştirmenin, kaybolmuş bir anahtarı değiştirmekten daha ucuza geldiği konusunda ikna olmuşlardır. Ve bu değişimi daha kolay yapılabilmektedir. SMARTair™ geçiş kontrollü kapıları basit bir şekilde yeniden.

Kilitleri ve silindirleri değiştirmeye gerek yoktur. Kablosuz SMARTair™ geçiş kontrollü kapılar, standart kablolu geçiş kontrollü kapılara göre maliyet açısından daha etkindir.

CLIQ®

CLIQ®, size tüm geçiş noktalarınız üzerinde gelişmiş bir güvenli yönetim sağlayan yüksek güvenlikli elektromekanik kilitleme çözümüdür.

CLIQ® Mikrositesi için buraya tıklayın

CLIQ® size, silindirlerin, asma kilitlerin ve anahtarların içine gömülü mikro teknoloji yoluyla tüm kilitleme sisteminiz ile iletişim kurma imkanı sağlar. CLIQ’in, MT5® ve Interactive®+ gibi Mul-T-Lock’un yüksek güvenlikli patentli mekanik platformları ile birlikte olma kabiliyeti ile, ihtiyacınız olan esnekliğe kavuşacaksınz ve hali hazırdaki sistemlerinize yeni fonksiyonlar ekleyebileceksiniz.

Mul-T-Lock Traka 21

Akıllı anahtar yönetim sistemi

Traka21 yenilikçi bir tak-çalıştır sistemidir ve işyerlerine akıllı anahtar yönetimimin yeni halini sunmaktadır.

Basit, etkin ve düşük maliyetli Mul-T-Lock Traka 21, her bir anahtarın veya anahtar setinin izlenmesine ve hesabının tutulmasına yardımcı olur, her bir anahtar veya anahtar seti bir yere kilitlenir ve yalnızca yetkilendirilmiş bir kod ile açılır, Traka21 kritik işlemlerin gözetlenmesini ve kontrol altında tutulmasını sağlar.

İşyeri güvenliği için anahtar

Ticari güvenliğin artan karmaşıklığına rağmen, işe ait kritik anahtarların yönetimi zayıf halka olarak kalmaktadır.

Anahtarlar, tesislerinize, ekipmanlarınıza, dolaplarınıza, araçlarınıza ve daha fazlasına geçiş sağlarlar, bu da onları en değerli varlıklarınız haline getirmektedir. Ancak işinize ilişkin anahtarları nasıl kontrol edip gözetleyeceksiniz? Traka21 ile!

Daha iyi bir yolu var — Traka 21 Akıllı Anahtar Yönetimi

Traka21, tüm anahtarlarınızı yönetir, yetkilendirir ve gözetim altında tutar. Bir anahtarın ne zaman ve kimin tarafından kullanıldığı otomatik olarak kontrol edilir ve kaydedilir. Bu bilgi doğrudan Traka21 kabinindeki göstergeden veya USB taşınabilir bellek ile dışarı alınabilir.

WatchLock®

Tamamen yenilikçi, ödül kazanmış WatchLock®, sizinle siz veya varlıklarınız nerede olursa olsun iletişim kuran ve güvenlik sağlayan bir asma kilit yaratmak için GPS ve GSM teknolojilerini Mul-T-Lock’un yüksek güvenliğini kombine etmiştir.

Watchlock® Hakkında

Birisi kilidi açtığında size bir alarm gönderir ve nerede olduğu konusunda sizi bilgilendirir. WatchLock®, yüksek güvenlikli mekanik kiliti ileri teknolojili GPS konumlandırma sistemi ve GSM iletişimi ile kombine etmektedir. Sistem, önceden belirlenmiş olaylar hakkında gerçek zamanlı* bilgi ve konum bilgisini web tabanlı uygulama, e-posta veya sms ile sağlamak için GSM bazlı iletişim teknolojilerini kullanmaktadır.

Uygulamalar ve Dikey Pazarlar

Eğer kargo konteyneri, çitlenmiş çevre, ağır ekipman, veya motorsikletleri emniyet altına almak için veya uzak hücresel kuleye geçişi engellemek için ağır iş için asma kilitine ihtiyacınız varsa, neden size güvenlikten fazlasını sağlayacak bu ürünü almıyorsunuz? WatchLock, size nerede ve ne zaman geçiş olduğu, hareket oldduğu veya yalnızca pilinin bittiği hakkında alarmar yollayarak kafanızın rahat olmasını sağlar.

Web ve Akıllı Telefon Uygulamaları

WatchLock’unuzu her yerden web ve akıllı telefon uygulaması ile kontrol edin. İrtibat cihazının seçilmesi – Akıllı telefon, iPad, bilgisayar ve tablet – WatchLock’unuzun koruduğu varlıklarınız hakkında gerçek zamanlı bilgiler alabileceksiniz. Dahası, Dünyanın neresinde olursanız olun, ne zaman gerekirse ayarları ve alarmları değiştirebileceksiniz.

WatchLock’un Web ve akıllı telefon uygulamaları size şunları sağlar:

  • - Gerçek zamanlı bilgi; Ne zaman ilgilenmeniz gerektiğine karar vermenizi sağlar
  • - Global erişilebilirlik; Her zaman ve her yerden, WatchLock’unuzun durumuna erişebilecek ve ayarlarını yönetebileceksiniz
  • - Komple esneklik; cihaz seçiminiz, tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı
  • - Otomatik alarmlar; İstediğiniz alarm ve raporları önceden belirleyin ve sorunsuz şekilde bilgi alın
  • - Kolaylık; Sisteme giriş yapmak gerekli değildir. Bildirimler önceden belirlediğiniz ihtiyaçlar bazında iletilir

Ticari Silindirler

Mul-T-Lock, mekanik ve elektromekanik olmak üzere, yenilikçi silindirler tasarlar, geliştirir ve üretir ve bunlar dünya çapındaki kurumların, işyerilerin ve evlerin gelişen güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.

Özel silindir uygulamaları ve 3ü bir arada, esnek kontrol silindiri (geçici dışarda bırakma) ve Construction Master silindiri gibi özellikleri ile kullanıcı güvenliği ve esnekliği sağlar. kapılardan abinlere kadar uzanan bir yelpazedeki uygulamalar için, Mul-T-Lock’un tüm güvenlik uygulamaları hakkında bir silindir çözümü bulunmaktadır.

Ticari Silindir Uygulamaları

Patentli Anahtar Platformları

Mul-T-Lock, ileri ve patentli teknolojiler kullanarak piyasaların müşterilerin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için anahtar platformları geliştirmekte ve tasarlamaktadır.

3IN1 Anahtarlama Opsiyonu

Mul-T-Lock’un üçü bir arada anahtarlama opsiyonları, herhangi bir özel alet veya servise ihtiyaç duyulmaksızın mekanik kilit silindirlerini çabuk yeniden anahtarlanmasına imkan sağlar.

Anahtarlama Seçenekleri

Müşteri gereksinimlerini karşılamaya adanmış olan Mul-T-Lock bir çok kolay anahtarlama opsiyonları sunmaktadır. Bu opsiyonlar, gelenekselden yenilikçiye yayılan bir yelpazededir ve kolaylık, kontrol ve iç rahatlığı sağlamak üzere tasarlanmışlardır.

FLEX Control

Bazı kişilerin evinize veya işinize belirli bir zamanda erişebilmesini istemeniz, bu kişilerin buralara her zaman erişebilmesini istediğiniz anlamına gelmez.

Code-It®

Herhangi bir zamanda iş yerinize hırsızlar girebilir. Deneyimli hırsızlar, profesyonel ekipmanları, bilgileri, fikri mülkiyeti veya diğer değerli şeyleri çalmak için çalışanların kahve almak, toplantıya girmek tuvalete gitmek ve yemek arası gibi kısa süreliğine ofiste olmamalarından faydalanırlar.

Code-It®, Mul-T-Lock’un, ortaya çıkabilecek bu gibi durumları basit ve etkin bir şekilde engelleyen bir yenilikçi çözüm olan elektronik güvenlik kapı koludur. Code-It kapı kolunda, yalnızca doğru kişisel kod ile çalıştırılabilen dahili bir elektronik kilitleme mekanizması bulunmaktadır. Code-It ayrıca içerden kolları bulunan pencereler için ve ayrıca balkon ve teras kapıları için kilitleme çözümlerine sahiptir. Otomatik ve kolay kilitleme ile kullanıcılar mallarının her zaman güvende kaldığından emin olabilirler.

Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

Mul-T-Lock’u geniş yelpazedeki hem mekanik hem de elektronik asma kilitleri, bir çoğu patent korumalı teknolojiden faydalanan neredeyse her türlü gereksinim ve uygulamayı karşılamaktadır.

Geleneksel asma kilitlerin ötesinde, WatchLock®’ta yüksek güvenlikli asma kiliti GPS – Konumlandırma sistemi ve GSM iletişimi ile kombine eden akıllı alarm kilit çözümü bulacaksınız.

NE Serisi

NE asma kilitleri, Mul-T-Lock®’a eşlik eden yüksek performas ve servis verilebilirlik sağlarken yüksek etkinlik ve yüksek güvenlik sağlamaktadır.

C Serisi

C-serisi asma kilitler, Mul-T-Lock’un ağır hizmete uygun asma kilit seçeneğidir.

Hasp Lock

Mul-T-Lock menteşeli kilit, daha kesin olarak C-Serisi ailesine ait olmasına rağmen, boyutlarına göre, en yüksek derecede koruma sağlar.